Un 46 por cientu de los usuarios d’Asturies.com ven absurdo que FAC se presente por Madrid

Na tarde d’esti miércoles, FAC va inaugurar la so sede en Madrid pa preparar la candidatura del partíu rexonalista al Congresu pola Comunidad. Los llectores d’Asturies.com ven como "una babayada" esta aventura d’Álvarez-Cascos.
 
Un total del 46 por cientu de los nuesos usuarios votó por esta opción nel nuesu ‘Conceyu Abiertu’, mentes qu’un 35 por cientu considera que’l cartel de Francisco Álvarez-Cascos na capital castellana pue permitir a Foro Asturias Ciudadano (FAC), que va presentase na Comunidad de Madrid baxo la denominación de Foro, sumar el númberu de parllamentarios suficientes pa poder formar grupu propiu nel Congresu. Mentes, un 19 por cientu de los llectores d’Asturies.com aseguró nun tar interesáu nos planes de FAC.
 
Nestos momentos, militantes y voluntarios del partíu d’Álvarez-Cascos tán trabayando en Madrid pa recoyer les 5.000 firmes necesaries pa poder presentase a les eleiciones pola Comunidad de Madrid qu’esixe la llei nueva. Ésta ye la primera función de la sede de FAC na cai Hilarión Eslava, númberu 49 baxu –na zona de Moncloa– que va inaugurar el presidente d’Asturies güei a les 17 hores.
 
Otra manera, los llectores d’Asturies.com yá pueden votar una encuesta nueva en ‘Conceyu Abiertu’. Nesta ocasión queremos saber qué sensaciones tresmitió a los nuesos usuarios la intervención na comisión de Cultura y Deporte de la Xunta Xeneral del conseyeru Emilio Marcos Vallaure.

secciones: 

Comentarios

  Zayıflamak ve fazlalıklarınızdan kurtulmak biliyoruz ki çok zorlu bir iştir. Fakat lida hapı sayesinde artık bu zorlu mücadeleden galip ayrılabileceksiniz. Lida kullanılmaya başlanıldığı andan itibaren kişilerin metabolizmasal olarak veremedikleri kiloları vermelerini sağlamaktadır. Lida sayesinde artık ağır diyetler uygulamadan, yoğun tempolu spor çalışmalarına girmeden kilo vermeye başlayabileceksiniz. Kilo verimi konusunda etkili yanları bulunan lida sayesinde artık bir adım daha öndesiniz. Fazla kilolarınızla yarış halinde olduğunuzu biliyoruz. Onlar mı? Siz mi onları geçeceksiniz? Bunu lida ile mümkün kılabilirsiniz. Lidanın hakkında daha detaylı bilgilere lida forumdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çünkü kullanıcı görüşlerinin sizler açısından önemli olduğunu bilmekteyiz. Lidahapiadana.com sizlere lida konusunda doğru ve güncel bilgiler vermektedir. Lida ile istediğiniz görünümü elde etmek artık daha da kolaylaşmaktadır. Çünkü lida yemek yeme alışkanlıklarınızın fazla ve aşırı olan kısmını ortadan kaldıracaktır. Formda kalmanın en kolay yolu lida ile mümkün olabilmektedir.